EYLÜL-2012 DÖNEMI IL IÇI ATAMA BASVURU ILANI (GENEL BÜTÇE)
SANLIURFA IL SAGLIK MÜDÜRLÜGÜ

EYLÜL-2012 DÖNEMI IL IÇI ATAMA BASVURU ILANI

(GENEL BÜTÇE)

 08.06.2004 tarih ve 25486 sayili Resmi Gazete'de yayinlanan, Saglik Bakanligi Atama ve Nakil Yönetmeliginin degisik 16. maddesine dayanilarak hazirlanan, 07.05.2007 tarih ve 9632 sayili, Il Saglik Personelinin Il içi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarina Dair Yönerge" geregince Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Genel Bütçe Kadrosundaki Personel için Ilimizde Eylül-2012 dönemi Il içi atamalari yapilacaktir.

 

                Bu nedenle ;

 

Personel Dagilim Cetveli esas alinarak, açik olan ve doldurulmasina ihtiyaç duyulan kadrolar ile Saglik Personelinin Il Içi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarina dair Yönergenin 7. maddesine istinaden Müdürlügümüz Atama Komisyonunca Personelin görev yaptigi birimin personel ihtiyaci göz önünde bulundurularak muvafakat verilecek kadro listeleri Müdürlügümüzün http://www.urfasaglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

Komisyon karariyla ilan edilen Münhal Kadrolarin yer aldigi listeden en çok 5 (bes) tercih yapilabilecektir. Bu Listede yer almayan yerler tercih formunda belirtilirse "GEÇERSIZ TERCIH" kabul edilecektir.

Hizmet puan esasina göre atama islemleri yapilacak olup, ayni birimin ayni puana sahip birden fazla personel tarafindan tercih edilmesi durumunda; personelin göreve baslama tarihi, bu da esit ise basvuru tarihi ve evrak kayit numarasi esas alinacaktir.

4924 sayili kanuna tabii sözlesmeli, 657 sayili DMK'nin 4/B maddesine göre çalisan sözlesmeli ve Döner sermaye kadrolarinda görev yapan personellerin müracaatlari kabul edilmeyecektir.

Aile Sagligi Elemani olarak sözlesmeli çalisan personel yerlestigi taktirde yerlestirme sonuçlarinin http://www.urfasaglik.gov.tr internet adresinde ilan edildikten sonra 10 gün içerisinde Aile Sagligi Elemani olarak yürüttükleri görevlerinden istifa ettiklerine dair dilekçelerinin bir nüshasini Müdürlügümüz Yönetim Hizmetleri Sube Müdürlügü Insan Kaynaklari Birimine elden teslim etmek zorundadirlar.

Basvuruda bulunacak personellerin basvuru döneminde görevlerinde fiilen çalisiyor olmalari gerekmektedir. Basvuru tarihinde Askerlik, Dogum sonrasi ücretsiz izin ve Ücretsiz izinde olan personelin basvurulari degerlendirilmeyecektir.

Saglik Memuru, Saglik Teknisyeni ve Saglik Teknikeri  ve benzeri kadrolarda çalisanlar, halen çalistiklari unvan ve bransa müracaat edebileceklerdir.

Saglik hizmetlerinin aksamamasi ve etkili bir personel planlamasi yapilabilmesi için Ilimiz kadrosunda fiilen en az 1 yil çalismis olan personelin müracaatlari kabul edilecektir. (Sözlesmeli pozisyondan kadroya geçen personelin sözlesmeli olarak çalistiklari süreler de dikkate alinacaktir.)

Yerlestirme isleminde 01.07.2012 tarihinde PBS?de yayinlanan Hizmet Puani listesi baz alinacagindan; basvuru yapacak personelin, basvuru formlarinin ekine, Personel Bilgi Sistemi üzerinden alinmis, 01.07.2012 tarihi itibariyle güncellenmis, Hizmet Puan dökümünü gösterir ekran çiktilarina itirazi olmadigini yazip imzalayarak mutlak suretle basvuru formuna eklemeleri gerekmektedir.

Gelmesine ve Gitmesine Izin Verilecek Kadro Sayilari Için Tiklayiniz..

Tayin Talep Formu Için Tiklayiniz..