EYLÜL-2013 DÖNEMI IL IÇI ATAMA BASVURU ILANI
                                             SANLIURFA IL SAGLIK MÜDÜRLÜGÜ
                                  EYLÜL-2013 DÖNEMI IL IÇI ATAMA BASVURU ILANI


 08.06.2004 tarih ve 25486 sayili Resmi Gazete'de yayinlanan, Saglik Bakanligi Atama ve Nakil Yönetmeliginin degisik 16. maddesine dayanilarak hazirlanan, 07.05.2007 tarih ve 9632 sayili, Il Saglik Personelinin Il içi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarina Dair Yönerge" geregince Il Saglik Müdürlügü personeli için Ilimizde EYLÜL -2013 dönemi Il içi atamalari yapilacaktir.

 Bu nedenle ;

Personel Dagilim Cetveli esas alinarak, açik olan ve doldurulmasina ihtiyaç duyulan kadrolar ile Saglik Personelinin Il Içi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarina dair Yönergenin 7. maddesine istinaden Müdürlügümüz Atama Komisyonunca Personelin görev yaptigi birimin personel ihtiyaci göz önünde bulundurularak muvafakat verilecek kadro listeleri Müdürlügümüzün http://www.urfasaglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.
Komisyon karariyla ilan edilen Münhal Kadrolarin yer aldigi listeden en çok 5 (bes) tercih yapilabilecektir. Bu Listede yer almayan yerler tercih formunda belirtilirse "GEÇERSIZ TERCIH" kabul edilecektir.
Hizmet puan esasina göre atama islemleri yapilacak olup, ayni birimin ayni puana sahip birden fazla personel tarafindan tercih edilmesi durumunda; personelin göreve baslama tarihi, bu da esit ise basvuru tarihi ve evrak kayit numarasi esas alinacaktir.
4924 sayili kanuna tabii sözlesmeli, 657 sayili DMK'nin 4/B maddesine göre çalisan sözlesmeli kadrolarinda görev yapan personellerin müracaatlari kabul edilmeyecektir.
Aile Sagligi Elemani olarak sözlesmeli çalisan personel yerlestigi takdirde yerlestirme sonuçlarinin http://www.urfasaglik.gov.tr internet adresinde ilan edildikten sonra 10 gün içerisinde Aile Sagligi Elemani olarak yürüttükleri görevlerinden istifa ettiklerine dair dilekçelerinin bir nüshasini Müdürlügümüz Yönetim Hizmetleri Sube Müdürlügü Insan Kaynaklari Birimine elden teslim etmek zorundadirlar.
Basvuruda bulunacak personellerin basvuru döneminde görevlerinde fiilen çalisiyor olmalari gerekmektedir. Basvuru tarihinde Askerlik, Dogum sonrasi ücretsiz izin ve Ücretsiz izinde olan personelin basvurulari degerlendirilmeyecektir.
Saglik Memuru ve Saglik Teknikeri kadrolarinda çalisanlar, halen çalistiklari unvan ve bransa müracaat edebileceklerdir.
Saglik hizmetlerinin aksamamasi ve etkili bir personel planlamasi yapilabilmesi için Ilimiz kadrosunda fiilen en az 1 yil çalismis olan personelin müracaatlari kabul edilecektir.
Yerlestirme isleminde 01.07.2013 tarihinde PBS?de yayinlanan Hizmet Puani listesi baz alinacagindan; basvuru yapacak personelin, basvuru formlarinin ekine, Personel Bilgi Sistemi üzerinden alinmis, 01.07.2013 tarihi itibariyle güncellenmis, Hizmet Puan dökümünü gösterir ekran çiktilarina itirazi olmadigini yazip imzalayarak mutlak suretle basvuru formuna eklemeleri gerekmektedir.
EYLÜL 2013 Il Içi Dönem Tayini basvurulari 28.08.2013-06.09.2013 tarihleri arasinda alinacak olup; Basvuru Evraklari,  09.09.2013 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlügümüz Yönetim Hizmetleri Sube Müdürlügü Insan Kaynaklari Birimine elden teslim edilecektir.
Müracaat evraklari imzasiz olan ve 09.09.2013 tarihi mesai bitiminden sonra basvuru yapan personelin basvurulari kabul edilmeyecektir.
Hizmet puanina esas beyan ve belgelerin gerçek disi oldugu tespit edildigi takdirde, atama islemi iptal edilir ve haklarinda sorusturma yapilir. Bu sorusturma sonucunda suçlu bulunanlar hakkinda genel hükümler uygulanir. 
 Yukarida belirtilen sekilde müracaat edenlerin yerlestirme islemleri; tercihleri ve hizmet puanlari dogrultusunda ilan edilen yerlere yapilacak olup sonuçlar Müdürlügümüzün http://www.urfasaglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.


                                                                                                    Sanliurfa Il Saglik Müdürlügü

MÜNHAL KADRO IÇIN TIKLAYINIZ..

TAYIN TALEP FORMU IÇIN TIKLAYINIZ..