SAGLIK BAKANIMIZ ILIMIZI ZIYARET ETTI
       Bakanligimiz Saglikta Dönüsüm çerçevesinde Sanliurfa Ili Saglik Hizmetleri Ilerleme ve Degerlendirme çalismasi için Saglik Bakanimiz Sayin Dr. Mehmet MÜEZZINOGLU Ilimizi ziyaret etmis ve Il Saglik Müdürümüz Uzm.Dr. Erdogan DURAN?dan Ilimizin Saglik alanindaki durumu, yatirimlari ve harcamalari ile ilgili brifing aldi.

       Toplantiya Sanliurfa Milletvekilimiz Mahmut KAÇAR, Sanliurfa Valisi Celalettin GÜVENÇ, Harran Üniversitesi Rektör vekili Ahmet YILMAZ, Sanliurfa Belediye Baskani Dr.Ahmet Esref FAKIBABA, Acil ve Afetlerde Saglik Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr. Ali COSKUN

Halk Sagligi Müdürümüz Dr. Osman KOYUNCU, Saglik Müdür Yardimcilarimiz ve Sube Müdürlerimiz, Halk Sagligi Müdür Yardimcilarimiz, Halk Sagligi Sube Müdürleri, Kamu ve Özel Hastane Yöneticileri Ilçe Saglik Müdürleri ve Toplum Sagligi Merkezi Sorumlu Tabipleri katildi.

       Toplantinin ardindan Harran Ilçesi'nde yaklasik 15 bin Suriyeli siginmacinin barindigi Harran Konteyner Kente giden Bakanimiz Sayin Dr. Mehmet MÜEZZINOGLU iftar yemegine katildi.